O firmie
P.B Ango Doświadczony wykonawca konstrukcji budowlanych i inżynierskich.
ANGO
Przedsiębiorstwo Budowlane 
Przedsiębiorstwo Budowlane Ango założone w 1998r, do dziś pozostaje firmą o jednoosobowej formie własności, działającą na rzecz lokalnych inwestycji mieszkaniowych. W początkowym okresie działalności PB Ango skupione było na pracach remontowo-budowlanych, by z upływem czasu podjąć się realizacji jako wykonawca wielu rozpoznawalnych i znanych obiektów zarówno budownictwa mieszkaniowego jak i użyteczności publicznej. Od 2015 r. Właściciel wychodząc naprzeciw zmianom zachodzącym na rynku budownictwa mieszkaniowego, rozpoczął działalność deweloperską.

PB ANGO zajmuje się przygotowaniem i realizacją inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych zachowując ponad 20-to letnie tradycje w zakresie jakości świadczonych usług budowlanych. Dysponujemy własnym nowoczesnym sprzętem budowalnym oraz stałą ekipą wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników co pozwala kompleksowo realizować wszystkie inwestycje. Świadczymy usługi w zakresie kompleksowego wykonawstwa inwestycji budowlanych wśród których są hale przemysłowe, produkcyjne, magazynowe, budownictwo wielorodzinne i jednorodzinne.

W naszych staraniach o pełną satysfakcję klienta, utrzymujemy stały wysoki standard i terminowość świadczonych usług, pamiętając o optymalizacji kosztów. Sprawne zarządzanie projektami, kosztorysowanie, nadzór i fachowe doradztwo techniczne opieramy na długoletnim doświadczeniu i fachowej wiedzy. Własny nowoczesny sprzęt oraz stała ekipa wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników są do Państwa usług.
Spotkajmy się
Skontaktuj się
Zostaw numer kontaktowy.
ODDZWONIMY!
Copyright © 2022 ANGO
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram