OSIEDLE BULWAR

to zespół dwunastu czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi wielostanowiskowymi i garażami indywidualnymi.

Architektura budynków została zaprojekowana w nieobalany sposób. Elementem nadającym charakter i klimat elewacji są ciągi balkonów oraz loggie zaprojektowane na bocznych elewacjach budynków. Kolorystyka elewacji oraz materiały o zróżnicowanej fakturze podkreślają walory architektoniczne budynków.
Zobacz szczegóły inwestycji
BLISKO NATURY
Pełna infrastruktura a jednak blisko natury. Czy to możliwe?
Owszem. Osiedle BULWAR wyrośnie w terenie pełnym przestrzeni zielonych, zachęcających do spacerów i aktywności sportowych. Tuż obok osiedla przepływa rzeka Łyna, której nurt spokojnie sunie w stronę lasu. Nowoczesne osiedle umiejscowione w niedalekiej odległości od jeziora to rzadko spotykany atut. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, bliskość jeziora Bartąg dostaje się w gratisie.
Cieszymy się, że możemy zaoferować Państwu możliwość zamieszkania w tak urokliwym, dającym wiele możliwości obcowania z naturą miejscu.

WYGODA PRZESTRZEŃ

Zanim przystąpiliśmy do projektowania osiedla BULWAR, w naszych głowach powstała wizja zbudowania kompleksu mieszkaniowego pełnego komfortu i ciekawych rozwiązań. Z dumą możemy powiedzieć, że zrealizowaliśmy nasz cel, tak żeby przyszłym mieszkańcom żyło się tu znakomicie.

Nasze mieszkania będą widne i znakomicie skomunikowane. Dobre doświetlenie pomieszczeń oraz ich funkcjonalność i ustawność było dla nas priorytetem. Budynki zostaną wyposażone w cichobieżne windy, którymi dostaniemy się nie tylko do własnych lokali ale także do podziemnej hali garażowej. W kondygnacji podziemnej umieszczone zostaną również garaże indywidualne oraz komórki lokatorskie.

Oprócz świetnie rozplanowanych mieszkań, postanowiliśmy zadbać również o przestrzeń wokół budynków. W części wspólnej znajdzie się strefa wypoczynku oraz duży plac zabaw z nowoczesnym sprzętem.

NASZE BUDYNKI

świetnie wpisują się trend nowoczesnego budownictwa wielorodzinnego. Osiedle BULWAR to propozycja dla osób ceniących sobie wysoką jakość architektury, wygodę i cichą okolicę.
Bogata oferta mieszkań
Zaprojektowano lokale mieszkalne w metrażach 32-68 m2: jedno, dwu, trzy i czteropokojowe. Wszystkie mieszkania posiadać będą duże okna, dzięki którym pomieszczenia będą pięknie doświetlone. Kondygnację podziemną stanowi wielostanowiskowa hala garażowa i komórki lokatorskie. Do poziomu -1 dostaniemy się dzięki wyposażeniu budynków w cichobieżne widny.
Zobacz dostępne lokale

JAK W MIEŚCIE

Niby za miastem a jakby w mieście. Osiedle jest znakomicie skomunikowane z Olsztynem. W pobliżu inwestycji znajduje się przystanek z dwoma liniami autobusowymi zapewniającymi niezawodną komunikację z miastem. Drogi na pobliskim osiedlu Nowy Bartąg łączące się z miastem są utwardzone, co z pewnością ucieszy każdego przyszłego mobilnego mieszkańca osiedla BULWAR. Dojazd do południowej obwodnicy Olsztyna nie zajmie więcej niż kilka minut. Ponadto, należy wspomnieć o dobrze rozwiniętej infrastrukturze miejscowości. Sklepy, przedszkola, szkoła w niedalekiej okolicy stanową niewątpliwy atut naszej inwestycji.
Sprawdź lokalizację inwestycji Bulwar
W OTOCZENIU DESIGNU
Nowoczesne i piękne wzornictwo architektoniczne oraz wysoka jakość wykończenia to synonimy osiedla BULWAR. Zespół dwunastu wielorodzinnych budynków mieszkalnych zaprojektowaliśmy w niebanalny sposób. Zewnętrzne ciągi balkonowe i loggie zaprojektowane u czoła budynków nadają charakteru i klimatu całej bryle. Postawiliśmy na spójną kolorystykę oraz materiały o zróżnicowanej fakturze, co dodatkowo podkreśla walory architektoniczne budynków.
Osoby wrażliwe na piękno z pewnością docenią przemyślany design Osiedla BULWAR.
Zobacz dostępne lokale
Spotkajmy się
Skontaktuj się
Zostaw numer kontaktowy.
ODDZWONIMY!
Copyright © 2022 ANGO
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram