O firmie
Ango Development Sp. z o.o.
ANGO
Ango Development powstała na bazie doświadczenia Przedsiębiorstwa Budowlanego ANGO, które od blisko 20 lat dba o to, by mieszkańcom Olsztyna żyło się bardziej komfortowo. To doświadczony wykonawca inwestycji jedno- i wielorodzinnych. Dynamiczny rozwój firmy na lokalnym rynku potwierdzają liczne realizacje, których funkcjonalność i niebanalny design zadowalają nawet najbardziej wyrafinowane gusta.

Dynamiczny rozwój naszej firmy pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Mając świadomość, jak ważną decyzją jest zakup mieszkania, dokładamy wszelkich starań, by realizowane przez nas projekty były najwyższej jakości. Skrupulatnie dobieramy podwykonawców, korzystamy tylko z innowacyjnych rozwiązań i sprawdzonych materiałów. Wszystko po to, by zapewnić naszym klientom pełen profesjonalizm i najwyższą jakość przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Wszystkie podejmowane przez nas działania mają na celu zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa naszych klientów.

Skontaktuj się z nami już dziś!
Doświadczenie

Przedsiębiorstwo Budowlane ANGO, działa na olsztyńskim rynku od blisko 20 lat, nieustannie dbając o komfort i bezpieczeństwo inwestorów i mieszkańców. Mamy bogate doświadczenie w realizowaniu każdego typu projektów – od domów jednorodzinnych, po duże zespoły mieszkalno-usługowe. Efekty naszej pracy to inwestycje w Olsztynie i okolicach, a ponadto także w Gdańsku. Warto zaznaczyć, iż od 20 lat spółka wykonuje większość prac w ramach własnych zasobów ludzkich, własnym sprzętem i z własnym nadzorem kierowniczym, co zapewnia terminowość, wysoką jakość i rzetelność.

Jakość

Dynamiczny rozwój naszej firmy pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Mając świadomość, jak ważną decyzją jest zakup mieszkania, dokładamy wszelkich starań, by realizowane przez nas projekty były najwyższej jakości. Skrupulatnie dobieramy podwykonawców, korzystamy tylko z innowacyjnych rozwiązań i sprawdzonych materiałów. Wszystko po to, by zapewnić naszym klientom pełen profesjonalizm i najwyższą jakość przy zachowaniu rozsądnej ceny.

Realizacje w liczbach

Do dnia dzisiejszego Ango Development oddało do użytkowania około 500 mieszkań w budynkach wielorodzinnych wraz z garażami i miejscami w halach garażowych .

W przygotowaniu lub w trakcie realizacji są kolejne nasze inwestycje z około 750 komfortowymi mieszkaniami usytuowane w różnych lokalizacjach Olsztyna i Okolic.

Najważniejsze Daty
  • 1998 - powstanie Przedsiębiorstwa Budowlanego Ango
  • 2006 - początek nowego etapu działalności, ukierunkowanego na budowę inwestycji wielorodzinnych i dynamiczny rozwój na olsztyńskim rynku nieruchomości
  • 2015 - powołanie spółki ANGO Development
  • 2015-2017 - inwestycja Nowe Jaroty w Olsztynie
  • 2017–2019 - inwestycja Nowy Bartąg I w Bartągu
  • 2019-2023 -inwestycja Nowy Bartąg II w Bartągu
  • 2022 - inwestycja Bulwar w Bartągu
  • 2022 - budowa domów w zabudowie bliźniaczej w Bartągu

 

Spotkajmy się
Skontaktuj się
Zostaw numer kontaktowy.
ODDZWONIMY!
Copyright © 2022 ANGO
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram