Realizacje
Inwestycje Ango
Osiedle NOWE JAROTY

Sztandarowa inwestycja Ango Development zrealizowana w II kw. 2017 składająca się z 1 budynku wielorodzinnego z 125 lokalami mieszkalnymi. Budynek posiada mieszkania z ogródkami, a na najwyższej kondygnacji wybudowane zostały apartamenty z tarasami. Dodatkowo ANGO Development wybudowała parking z miejscami postojowymi naziemny oraz halę garażową.

NOWY BARTĄG w Bartągu

To kolejna inwestycja zrealizowana dla Ango Development w III kw. 2019, obejmuje 3 budynki, w których łącznie znajduje się 120 mieszkań, z miejscami postojowymi pod budynkiem, miejscami parkingowymi zewnętrznymi, drogami wewnętrznymi, oraz placem zabaw dla dzieci. Do mieszkań parterowych przynależą duże tarasy. Część mieszkań na najwyższej kondygnacji posiada dodatkową powierzchnię tj. antresolę oraz poddasze nieużytkowe. Mieszkania posiadają piękny widok na tereny zielone oraz rzekę Łynę.

Inwestycje Ango Przedsiębiorstwo Budowlane
TERMY WARMIŃSKIE

Uruchomione pod koniec 2015 r. Termy Warmińskie to kompleks basenów wykorzystujących wody typu chlorkowo-sodowego.

Osiedle VERSAL w Olsztynie

Versal XXI to olsztyński zespół budynków wielorodzinnych przy ulicy Armii Krajowej. Budowa kompleksu wystartowała w 2012, a zakończyła się w czwartym kwartale 2013 roku. Zlokalizowano w nim 154 mieszkania oraz lokale handlowo usługowe.

Osiedle TĘCZOWY LAS w Olsztynie

Zrealizowana w IV kw. 2019 r. inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych. Budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną, cała inwestycja składa się z 249 lokali mieszkalnych. W inwestycji przewidziano miejsca postojowe naziemne oraz miejsca postojowe podziemne. W części mieszkań znajdują się również ogrody i antresole.

Osiedle MORENA w Olsztynie
Osiedle BELWEDER w Olsztynie przy ul. Popiełuszki

Budowa budynków mieszkalnych 5 i 7 w stanie surowym.

BROWAR PARK w Olsztynie

Zrealizowana w IV kw. 2013 składa się z 1 budynku wielorodzinnego. Budynek posiada 155 mieszkań, 8 lokali handlowo-usługowych oraz 135 naziemnych miejsc parkingowych. Osiedle tworzy główny trzon budynku ukształtowany w formie łuku, od którego rozchodzą się promieniście trzy segmenty przedzielone dziedzińcami.

No ACF gallery field data found
Osiedle DWA TARASY w Gdańsku
Spotkajmy się
Skontaktuj się
Zostaw numer kontaktowy.
ODDZWONIMY!
Copyright © 2022 ANGO
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram