Planowane inwestycje
KLONOWA

Klonowa  to  osiedle domków szeregowych  inspirowane skandynawską stylistyką i filozofią zachowana równowagi . Wyraża się ona poprzez funkcjonalny i przemyślany rozkład pomieszczeń oraz charakterystyczne elewacje i przeszklenia, które wraz balkonem i tarasem sprawiają, że ogród staje się częścią domu, a przyroda wnika do wnętrza. Zastosowane rozwiązania architektoniczne pozwalają zrelaksować się i żyć w harmonii z otoczeniem jednocześnie ciesząc się prywatnością własnego domu.

WARSZAWSKA

Atrakcyjnie położony w obrębie miasta Olsztyn, przy ul. Warszawskiej  budynek mieszkalno -usługowy z halą garażową to kolejna zaplanowana inwestycja o nowoczesnej architekturze .

Elewacje wykonane z wysokiej jakości materiałów utrzymane w wyciszonym kolorze plażowego piasku cieszą oczy i koją nastrój. Eleganckie loggie osłonięte szklaną taflą balustrad oraz panoramiczne okna, pozwalają światłu wypełnić wnętrze apartamentów. Nastrojowe, przestronne tarasy dachowe podnoszą poczucie codziennego komfortu.

Osiedle MORENOWE
Spotkajmy się
Skontaktuj się
Zostaw numer kontaktowy.
ODDZWONIMY!
Copyright © 2022 ANGO
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram