Lokalizacja

Osiedle Bulwar to zespół dwunastu czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi wielostanowiskowymi i garażami indywidualnymi.

Pełna infrastruktura a jednak blisko natury. Czy to możliwe?

Owszem. Osiedle BULWAR wyrośnie w terenie pełnym przestrzeni zielonych, zachęcających do spacerów i aktywności sportowych. Tuż obok osiedla przepływa rzeka Łyna, której nurt spokojnie sunie w stronę lasu. Nowoczesne osiedle umiejscowione w niedalekiej odległości od jeziora to rzadko spotykany atut. Decydując się na skorzystanie z naszej oferty, bliskość jeziora Bartąg dostaje się w gratisie.

Cieszymy się, że możemy zaoferować Państwu możliwość zamieszkania w tak urokliwym, dającym wiele możliwości obcowania z naturą miejscu.

Zobacz wizualizacje inwestycji
JAK W MIEŚCIE
Niby za miastem a jakby w mieście. Osiedle jest znakomicie skomunikowane z Olsztynem. W pobliżu inwestycji znajduje się przystanek z dwoma liniami autobusowymi zapewniającymi niezawodną komunikację z miastem. Drogi na pobliskim osiedlu Nowy Bartąg łączące się z miastem są utwardzone, co z pewnością ucieszy każdego przyszłego mobilnego mieszkańca osiedla BULWAR. Dojazd do południowej obwodnicy Olsztyna nie zajmie więcej niż kilka minut. Ponadto, należy wspomnieć o dobrze rozwiniętej infrastrukturze miejscowości. Sklepy, przedszkola, szkoła w niedalekiej okolicy stanową niewątpliwy atut naszej inwestycji.
Zobacz dostępne lokale
Spotkajmy się
Skontaktuj się
Zostaw numer kontaktowy.
ODDZWONIMY!
Copyright © 2022 ANGO
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram