Osiedle Bulwar

to zespół dwunastu czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi wielostanowiskowymi i garażami indywidualnymi.

Osiedle BULWAR to zespół dwunastu czterokondygnacyjnych budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami poziemnymi wielostanowiskowymi i garażami indywidualnymi. Architektura budynków została zaprojekowana w nieobalany sposób. Elementem nadającym charakter i klimat elewacji są ciągi balkonów oraz loggie zaprojektowane na bocznych elewacjach budynków. Kolorystyka elewacji oraz materiały o zróżnicowanej fakturze podkreślają walory architektoniczne budynków.
Zobacz dostępne lokale

Budynki

Zaprojektowane budynki świetnie wpisują się trend nowoczesnego budownictwa wielorodzinnego. Osiedle BULWAR to propozycja dla osób ceniących sobie wysoką jakość architektury, wygodę i cichą okolicę.

Bogata oferta mieszkań

Zaprojektowano lokale mieszkalne w metrażach 32-68 m2: jedno, dwu, trzy i czteropokojowe. Wszystkie mieszkania posiadać będą duże okna, dzięki którym pomieszczenia będą pięknie doświetlone. Kondygnację podziemną stanowi wielostanowiskowa hala garażowa i komórki lokatorskie. Do poziomu -1 dostaniemy się dzięki wyposażeniu budynków w cichobieżne widny.

Mieszkania

Nasze mieszkanie nie kończą się za jego progiem. Ważne podkreślenia jest, że oprócz funkcjonalnego układu mieszkań niezwykle ważna jest dla nas wszystkich przestrzeń wokół budynków. Na komfort życia składa się wszystko to, z czego możemy korzystać mieszkając w danym miejscu. Nie chodzi tylko o sklepy i szkołę, ale ważna jest również strefa wypoczynku. To dlatego na osiedlu rozbudowany jest plac zabaw z nowoczesnym sprzętem. Nie brakuje również boiska do gry w piłkę. Ci, którzy lubią spacery z przyjemnością przejdą się do pobliskiego jeziora. Komfortowa przestrzeń musi być również dobrze skomunikowana z miastem. W pobliżu inwestycji znajduje się przystanek z dwoma liniami autobusowymi oferującymi dojazd komunikacją miejską do centrum miasta, uniwersytetu oraz wszystkich dzielnic Olsztyna. Dojazd do południowej obwodnicy miasta nie zajmie więcej niż kilka minut.

Skontaktuj się z nami!
JAK W MIEŚCIE
Niby za miastem a jakby w mieście. Osiedle jest znakomicie skomunikowane z Olsztynem. W pobliżu inwestycji znajduje się przystanek z dwoma liniami autobusowymi zapewniającymi niezawodną komunikację z miastem. Drogi na pobliskim osiedlu Nowy Bartąg łączące się z miastem są utwardzone, co z pewnością ucieszy każdego przyszłego mobilnego mieszkańca osiedla BULWAR. Dojazd do południowej obwodnicy Olsztyna nie zajmie więcej niż kilka minut. Ponadto, należy wspomnieć o dobrze rozwiniętej infrastrukturze miejscowości. Sklepy, przedszkola, szkoła w niedalekiej okolicy stanową niewątpliwy atut naszej inwestycji.
Zobacz dostępne lokale
Spotkajmy się
Skontaktuj się
Zostaw numer kontaktowy.
ODDZWONIMY!
Copyright © 2022 ANGO
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram